Tööriistamarketi kaupluste kontaktid ja lahtiolekuajad

Raimo Reiner
Tööriistamarketi keti kaubandusjuht
raimo.reiner@trm.ee

Hele-Liis Tamm
Tööriistamarketi turundusspetsialist
heleliis.tamm@trm.ee


E-poega seotud küsimuste korral palume ühendust võtta e-poe kontaktandmetel. Kui teil on küsimusi poodide kohta, leiate nende kontaktid altpoolt. Tööriistamarketi kauplused leiad viiest Eestimaa linnast.

E-poe kontaktid

Info

Klienditeenindus
epood@trm.ee
+372 5309 6444
E-pood vastab E-R 8-17:00 L 9:00-17:00

 

 

Tallinna Tööriistamarket

Asukoht Peterburi tee 66
Tallinn, 13816
Lahtiolekuajad

E-R 7:30-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-16:00

Üldinfo tallinn@trm.ee
+372 53 440 330
Töötajad

Sven Veermäe

Müügijuht
sven.veermae@trm.ee
+372 5047 828
E-R 8:30 -17:00

Sander Veermäe

Müügijuht (Tallinn, Pärnu, Haapsalu, saared)
sander.veermae@trm.ee
+372 5300 7315
E-R 8:30 -17:00

Hooldus Tallinn

tallinn.hooldus@trm.ee
+372 5300 3715
E-R 8:30-17:00

 

Tartu Tööriistamarket

Asukoht Tammetõru 3,
Tartu, 50414
Lahtiolekuajad

E-R 8:00-19:00
L 9:00-17:00
P 9:00-15:00

Üldinfo tartu@trm.ee
+372 53 951 013
Kassa +372 53 016 181
Töötajad

Tanel Hunt

Juhataja
tanel.hunt@trm.ee
+372 5332 1735
E-R 8:30 -17:00

Marko Rego

Müügijuht
marko.rego@trm.ee
+372 508 1775
E-R 8:30 -17:00

Andre Veesaar

Müügijuht
andre.veesaar@trm.ee
+372 5199 5355
E-R 8:30-17:00

Rein Vahtra

Müügijuht
rein.vahtra@trm.ee
+372 5194 1625
E-R 8:30-17:00

Hooldus Tartu

tartu.hooldus@trm.ee
+372 5307 4910
E-R 8:30-17:00

 

Rakvere Tööriistamarket

Asukoht Lõõtspilli 2,
Rakvere, 44313
Lahtiolekuajad E-R 8:00-19:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo rakvere@trm.ee
+372 51 973 977
Töötajad

Anneli Aster

Juhataja
anneli.aster@trm.ee
+372 5301 6219
E-R 8:00-16:30

Silver Altmann

Müügijuht
silver.altmann@trm.ee
+372 5362 8625
E-R 8:00-16:30

Jõhvi Tööriistamarket

Asukoht Narva mnt. 143A,
Jõhvi, 41536
Lahtiolekuajad E-R 8:00-19:00
L 9:00-17:00
P Suletud
Üldinfo johvi@trm.ee
+372 53 458 401
Töötajad

Tiia Parves

Juhataja
tiia.parves@trm.ee
+372 5303 2815
E-R 8:30 -17:00

 

Rannus Merivee

Müügijuht
rannus.merivee@trm.ee
+372 5841 5300
E-R 8:30 -17:00

Hooldus Jõhvi

johvi.hooldus@trm.ee
+372 5301 4294
E-R 8:30-17:00

Paide Tööriistamarket

Asukoht Tööstuse 26,
Paide, 72720
Lahtiolekuajad E-R 8:00-18:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo paide@trm.ee
+372 5348 4810
Töötajad

Maret Lääne

Juhataja
maret.laane@jarvaty.ee
+372 53 463 845
E-R 8:30 -17:00