Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatav toode peab olema komplektne ehk sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid. Juhul, kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb tagastada kogu toodete komplekt.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Tööriistamarket e-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama tagastamisavalduse (vt altpoolt) esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Tööriistamarket e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Tööriistamarket e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Tööriistamarket e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Tagastamise vormistamine

1. Täidke "Kauba tagastamise avaldus" docx formaadis.

2. Saatke täidetud avaldus meilile epood@trm.ee.

3. Tagastage tooted vastavalt valitud tagastusviisile.

Kauba tagastusviisid

Tellitud kaupa on võimalik tagastada Tööriistamarketi kauplustesse või Omniva pakiautomaadi vahendusel, sõltuvalt sellest, milline oli tarneviis

Kui tellimuse kättesaamisviis oli "Tulen ise järgi" (Tööriistamarketi kauplusesse)

Saate kaupa tagastada ka vaid Tööriistamarketi kauplusesse - valige endale sobivaim

Kui tellimuse kättesaamisviis oli "Omniva pakiautomaat"

Saate kaupa tagastada:

1. Omniva pakiautomaati

2. Endale sobivasse Tööriistamarketi kauplusesse

Kui tellimuse kättesaamisviis oli "Kullerteenus sisestatud aadressile"

Saate kaupa tagastada:

1. Endale sobivasse Tööriistamarketi kauplusesse