2000.a. alustas Järva Tarbijate Ühistu koostööd soome firmaga Isojoen  konehalli OY, lühidalt IKH, importides nimetatud firmast elektri-, suruõhu- ja käsitööriistu, kompressoreid, kinnitusvahendeid, aiatööriistu jne.

IKH on Soomes tegutsev firma, kes impordib kvaliteetset kaupa rohkem kui 30-st riigist. Kauba nomenklatuur hõlmab üle 51 000 erineva artikli, mida eksporditakse rohkem kui 20-sse riiki. Firma IKH 40-aastane tegevusaeg annab tunnistust, et tegemist on kindla ja eduka äripartneriga. Pärast mõneaastast edukat koostööd firmaga IKH, realiseerides antud firmast imporditud kaupu Paide Ehitustarvete kaupluses, otsustas Järva Tarbijate Ühistu avada 2003.aastal kaupluse Tööriistamarket  Tallinnas.

Tallinna kauplus Tööriistamarket, mis asub Järve Keskuses, on siiani edukalt tegutsenud, müües nii jae-, kui ka hulgiklientidele firmast IKH tarnitud tooteid. Tööriistamarketi poolt pakutav lai tööriistade ja seadmete valik hõlmab üle 25 000 erineva kaubaartikli ning toodete nomenklatuur laieneb pidevalt. Aastal 2007 laiendasime Tallinna kauplust , lisades laia valiku  traktori tarvikuid ja varuosi. Sama aasta detsembris avasime Tööriistamarketi  kaupluse Rakveres, viies  meie valiku lähemale Lääne- ja Ida- Virumaa klientidele. Märtsist 2009 on avatud Tööriistamarket Tartus ja 2017 aastal avasime kaupluse ka Jõhvis.

Tööriistamarketi kauplustes ootab Teid alati asjatundlik ja abivalmis teenindus.

JÄRVA TARBIJATE ÜHISTU

Tegevusaadress: Tööstuse tn 11 Paide Järvamaa Eesti 72720
Registrikood: 10097762
KMKR nr: EE100381810