Tööriistamarketi kaupluste kontaktid ja lahtiolekuajad

Raimo Reiner
Tööriistamarketi keti kaubandusjuht
raimo.reiner@trm.ee
+372 5148 621

E-poega seotud küsimuste korral palume ühendust võtta e-poe kontaktandmetel. Kui teil on küsimusi poodide kohta leiate nende kontaktid altpoolt. Tööriistamarketi kauplused leiad viiest Eestimaa linnast.

E-poe kontaktid

Info epood@trm.ee
+372 5309 6444
E-pood vastab E-R 8:30-17:00
Töötajad

Toomas Ojamaa

Juhataja
toomas.ojamaa@trm.ee
+372 528 0247
E-R 8:30-17:00

 

Klienditeenindus
epood@trm.ee
+372 5309 6444
E-R 8:30-17:00

 

Tööriistamarketi Tallinna kauplus

Asukoht Pärnu mnt. 238,
Tallinn
Avamisajad E-R 8:00-20:00
L 9:00-20:00
P 9:00-19:00
Üldinfo tallinn@trm.ee
+372 53 440 330
Töötajad

Sergei Savvov

Müügijuht
sergei.savvov@trm.ee
+372 5757 0216
E-R 8:30 -17:00

Sven Veermäe

Müügijuht
sven.veermae@trm.ee
+372 5047 828
E-R 8:30 -17:00

Rein Kirss

Müügijuht
rein.kirss@trm.ee
+372 5192 8790
E-R 8:30-17:00

Jaak Sõrmus

Müügijuht (Pärnu, Haapsalu, saared)
jaak.sormus@trm.ee
+372 5107 354
E-R 8:30 -17:00

Hooldus Tallinn

tallinn.hooldus@trm.ee
+372 5300 3715
E-R 8:30-17:00

 

Tööriistamarketi Tartu kauplus

Asukoht Ringtee 78,
Tartu
Avamisajad E-R 8:00-19:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo tartu@trm.ee
+372 53 016 181
Töötajad

Toomas Ploom

Juhataja
toomas.ploom@trm.ee
+372 5160609
E-R 8:30 -17:00

Marko Rego

Müügijuht
marko.rego@trm.ee
+372 508 1775
E-R 8:30 -17:00

Andre Veesaar

Müügijuht
andre.veesaar@trm.ee
+372 5199 5355
E-R 8:30-17:00

Rein Vahtra

Müügijuht
rein.vahtra@trm.ee
+372 5194 1625
E-R 8:30-17:00

Hooldus Tartu

tartu.hooldus@trm.ee
+372 5307 4910

 

Tööriistamarketi Rakvere kauplus

Asukoht Lõõtspilli 2,
Rakvere
Avamisajad E-R 8:00-19:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo rakvere@trm.ee
+372 51 973 977
Töötajad

Tarmo Polski

Juhataja
tarmo.polski@trm.ee
+372 515 7613
E-R 8:00-16:30

Silver Altmann

Müügijuht
silver.altmann@trm.ee
+372 5362 8625
E-R 8:00-16:30

Tööriistamarketi Jõhvi kauplus

Asukoht Narva mnt. 143A,
Jõhvi
Avamisajad E-R 8:00-19:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo johvi@trm.ee
+372 53 458 401
Töötajad

Hannes Niinepuu

Juhataja
hannes.niinepuu@trm.ee
+372 5885 3870
E-R 8:30 -17:00

Hannes Kruup

Müügijuht
hannes.kruup@trm.ee
+372 5395 9677
E-R 8:30 -17:00

Kaspar Kert

Müügijuht
kaspar.kert@trm.ee
+372 5841 5300
E-R 8:30 -17:00

 

Hooldus Jõhvi

johvi.hooldus@trm.ee
+372 5301 4294
E-R 8:30-17:00

 

Tööriistamarketi Paide kauplus

Asukoht Tööstuse 26,
Paide
Avamisajad E-R 8:00-18:00
L-P 9:00-15:00
Üldinfo paide@trm.ee
+372 5348 4810
Töötajad

Armin Siilivask

Juhataja
armin.siilivask@trm.ee
+372 53 463 845
E-R 8:30 -17:00

 

 

 

Search engine powered by ElasticSuite