Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kõrghooajal võib pakkide saabumine seoses kullerfirmade suure koormusega meist sõltumata hilineda.

Tööriistamarket e-poest ostetavat kaupa on võimalik toimetada nii Omniva pakiautomaatidesse kui ka DPD pakiautomaatidesse ja väljastuspunktidesse üle Eesti. Kaupadele on võimalik järgi tulla ka Tööriistamarketi kauplustesse kus on kaup laoseisus olemas.

 

Tarneviisid

Transpordiviis Maksimaalne kaal Maksimaalsed mõõdud Summa
Omniva pakiautomaat 30 kg 37cm x 36cm x 60 cm 3.90 €
DPD Pakiautomaat 20 kg 37cm x 44cm x 61 cm 3.90 €
Kullerteenus
E-R 8.00-17.00
- - 5.90 €

Pakiautomaat


Kauba kohaletoimetamisel Tellija poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu. Juhul kui tellimuse maksumus ületab 150 eurot, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Tööriistamarket e-pood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Tööriistamarket e-poest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui Tellija ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb Tööriistamarket e-pood, et klient on tellimusest loobunud ning Tööriistamarket e-pood tagastab kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kullerteenus


Kohaletoimetus kulleriga toimib üle Eesti.

Juhul kui tellimuse maksumus ületab 150 eurot, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Paki toimetus tööle või koju kätte. Soovi korral on võimalik jälgida paki teekonna staatust DPD puhul minupakk.ee keskkonnas ja Venipak’i kullerteenuse puhul venipak.ee koduleheküljel.

Tulen kaubale ise järele


Ostjal on võimalik tellitud kaup kätte saada Tööriistamarketi kauplustest. Selleks tuleb kättesaamise viiside seast valida „Tulen ise järgi“ ning valida sobiv Tööriistamarketi kauplus. Valida saab ainult kaupluseid, kus kaup vajalikus koguses laoseisus olemas on. Antud transpordiviis on ostjale tasuta.

Kauba väljastamine toimub Tööriistamarketi kauplusestest lahtioleku aegadel.

Kaubale ise järgi tulles kehtib sama tarneaeg, mis teiste transpordiviiside korral. Ostjat teavitatakse e-maili teel kui kaup on kättesaamiseks valmis. Pakile tuleb kauplusesse järgi tulla 7 päeva jooksul alates teavituse saamisest.

Kaup väljastatakse vaid kauba tellinud isikule tellimuse numbri ja isikut tõendava dokumendi alusel (ID kaart, pass, juhiluba), v.a. juhul, kui klient annab Tööriistamarket  e-poele eelnevalt teada kaubale järele tuleva isiku muutumisest. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib Tööriistamarket e-pood jätta kauba väljastamata.

Tööriistamarket e-pood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Tööriistamarket e-poest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse koopia arvest või unikaalse tellimuse numbri ja selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loeb Tööriistamarket e-pood, et klient on tellimusest loobunud ning Tööriistamarket e-pood tagastab kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.